HABERLER| DUYURULAR| FAALİYET TAKVİMİ| ONLINE İŞLEMLER

TÜRKİYE BİNİCİLİK FEDERASYONU 2017 FAALİYET PROGRAMI Tarih: 27.04.2017
Gün Ay Faaliyet Organizasyon Yer
21 - 22 Ocak GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KUPASI İASK İSTANBUL
21 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
28 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
28 Ocak ENGEL ATLAMA HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İZMİR
29 Ocak ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
30 Ocak VETERİNERLİK GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
04 Şubat AT TERBİYESİ KOMİSERLİK KURSU TBF İSTANBUL
04 Şubat ATLI DAYANIKLILIK HAKEM GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
06 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İSTANBUL
11 - 12 Şubat KCC TEAM CUP (2.AYAK) - MINI TEAM CUP (1. AYAK) KCC İSTANBUL
18 - 19 Şubat İASK KIŞ YARIŞMALARI 3 İASK İSTANBUL
18 - 19 Şubat KCC TEAM CUP (3. AYAK) - MINI TEAM CUP (2. AYAK) KCC İSTANBUL
20 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF İZMİR
21 Şubat ANTRENÖR GÜNCELLEME SEMİNERİ TBF ANKARA
25 - 26 Şubat KAYA BABAN LİGİ 2. AYAK İASK İSTANBUL
25 - 26 Şubat PONY YARIŞMASI DASK İSTANBUL
25 - 26 Şubat ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF KCC / İSTANBUL
04 - 05 Mart ENGEL ATLAMA ADAY HAKEMLİK KURSU TBF İSTANBUL
04 - 05 Mart AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 1. AYAK TBF İSTANBUL
04 - 05 Mart ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULUBU İL TEMSİL. YARIŞMASI ABİK ANKARA
11 - 12 Mart KCC TEAM CUP (4. AYAK) - MINI TEAM CUP (3. AYAK) KCC İSTANBUL
15 - 19 Mart PARKUR TASARIM KURSU TBF İSTANBUL
18 - 19 Mart İASK KIŞ YARIŞMALARI 4 İASK İSTANBUL
25 - 26 Mart KAYA BABAN LİGİ FİNAL İASK İSTANBUL
26 Mart GEBZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF VICTORYMAN / GEBZE
26 Mart PONY LİGİ 1. AYAK TBF KCC / İSTANBUL
01 - 02 Nisan KCC NEYLAN ETİMAN TEAM CUP - MINI TEAM CUP FİNAL KCC İSTANBUL
08 - 09 Nisan İASK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI İASK İSTANBUL
08 - 09 Nisan BBK 13. YIL KUPASI İL TEMSİL. YARIŞMASI BBK ANKARA
08 - 09 Nisan AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ 2. AYAK TBF İSTANBUL
22 - 23 Nisan ATLI DAYANIKLILIK BAHAR KUPASI TBF TABİAT BİNİCİLİK KLB. / BURSA
22 - 23 Nisan GELİŞTİRME 1. AYAK TBF İSTANBUL
22 - 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI AASK ANKARA
23 Nisan PONY LİGİ 2. AYAK .TBF TASK
29 - 30 Nisan ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 1. AYAK TBF ADANA
06 - 07 Mayıs AT TERBİYESİ CELAL BARLAS LİGİ FİNAL TBF İSTANBUL
06 - 07 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 2. AYAK TBF KONYA
06 - 07 Mayıs KCC BAHAR KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
13 - 14 Mayıs GÜRMAN BİNİCİLİK KULÜBÜ SİSTEM 9 ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI GBSK İSTANBUL
13 - 14 Mayıs BAŞKENT KUPASI İL TEMSİL. YARIŞMASI BBK ANKARA
15 - 20 Mayıs FEI LEVEL I PARKUR TASARIM KURSU TBF İSTANBUL
19 - 21 Mayıs AT VE BİNİCİLİK FUARI . İSTANBUL
20 - 21 Mayıs KCC ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI KCC İSTANBUL
20 - 21 Mayıs İASK YAZA MERHABA PONY FESTİVALİ İASK İSTANBUL
20 - 21 Mayıs TJK KUPASI ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI TBF İSTANBUL
20 - 21 Mayıs ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF ISPARTA
20 - 21 Mayıs GELİŞTİRME 2 TBF İSTANBUL
20 - 21 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 3. AYAK TBF ANKARA
27 - 28 Mayıs PONY İSTANBUL KUPASI (PONY LİGİ 3. AYAK) TBF İSTANBUL
27 - 28 Mayıs ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 4. AYAK TBF ANKARA
27 - 28 Mayıs NURİ OĞLAKÇI KUPASI İASK İSTANBUL
03 - 04 Haziran TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (Y,G,GY,YT, GENÇ AT) İASK İSTANBUL
09 - 11 Haziran EGE ATLISPOR ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI EGASK İZMİR
10 - 11 Haziran ATLI DAYANIKLILIK YAZ KUPASI TBF BURSA
10 - 11 Haziran AT TERBİYESİ CDI TBF İSTANBUL
10 - 11 Haziran ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ İL TEMSİL. YARIŞMASI AASK ANKARA
17 - 18 Haziran ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULUBU İL TEMSİL. YARIŞMASI ABİK ANKARA
17 - 18 Haziran PONY LİGİ 4. AYAK . İSTANBUL
17 - 18 Haziran GELİŞTİRME 3 TBF İSTANBUL
01 - 02 Temmuz TÜRKİYE KUPASI (YB,VETERAN, KULÜPLERARASI,KADINLAR) DASK İSTANBUL
01 - 02 Temmuz AT TERBİYESİ BALKAN ŞAMPİYONASI FEI HIRVATİSTAN
08 - 09 Temmuz ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF ESKİŞEHİR
08 - 09 Temmuz ATATÜRK KUPASI, İNÖNÜ KUPASI, TSYD KUPASI İASK İSTANBUL
15 - 16 Temmuz ŞEHİTLER VE GAZİLER KUPASI BBK ANKARA
22 - 23 Temmuz ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 5. AYAK TBF ANKARA
05 - 06 Ağustos ATLI DAYANIKLILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF NEVŞEHİR
05 - 06 Ağustos GELİŞTİRME 4 TBF İSTANBUL
05 - 06 Ağustos ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KULUBU İL TEMSİL. YARIŞMASI ABİK ANKARA
08 - 13 Ağustos AVRUPA ŞAMPİYONASI YILDIZ, GENÇ, G. YETİŞKİN FEI SAMORIN / SLOVAKYA
26 - 27 Ağustos ZAFER KUPASI İL TEM. YARIŞI AASK ANKARA
30 - 03 Ağustos - Eylül BALKAN ŞAMPİYONASI ENGEL ATLAMA FEI BULGARİSTAN
09 - 10 Eylül GELİŞTİRME 5 TBF İSTANBUL
09 - 10 Eylül AT TERBİYESİ YARIŞMASI TBF İSTANBUL
09 - 10 Eylül ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ İL TEMSİL. YARIŞMASI AASK ANKARA
16 - 17 Eylül BAŞBAKANLIK KUPASI KCC İSTANBUL
23 - 24 Eylül BAŞKENT BİNİCİLİK KUPASI BBK ANKARA
23 - 24 Eylül ATLI DAYANIKLILIK BALKAN ŞAMPİYONASI FEI ROMANYA
23 - 24 Eylül ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ 6. AYAK TBF BURSA
30 - 01 Eylül - Ekim TBMM, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI KUPASI BBK ANKARA
30 - 01 Eylül - Ekim PONY LİGİ 5. AYAK . İSTANBUL
07 - 08 Ekim CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI AASK ANKARA
07 - 08 Ekim AT TERBİYESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TBF İSTANBUL
09 - 12 Ekim FEI LEVEL 1 ANTRENÖRLÜK KURSU TBF ADANA
14 - 15 Ekim ATLI DAYANIKLILIK OSMANGAZİ KUPASI TBF BURSA
14 - 15 Ekim GELİŞTİRME 6 CHILDREN CLASSICS TBF İSTANBUL
14 - 15 Ekim PONY TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / PONY LİGİ FİNAL . İSTANBUL
21 - 22 Ekim ARTE CERRAHİ HASTANESİ ANADOLU LİGİ FİNAL TBF İZMİR
21 - 22 Ekim B-EQUINE SONBAHAR KUPASI B- EQUINE ATLISPOR KLB. İZMİR
28 - 29 Ekim CUMHURİYET KUPASI İz.ASK İZMİR
04 - 05 Kasım ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMASI TBF ESKİŞEHİR
04 - 05 Kasım SONBAHAR KUPASI YARIŞMASI Ad.ASK ADANA
11 - 12 Kasım SPOR TOTO KUPASI Ad.ASK ADANA
11 - 12 Kasım PONY YARIŞMASI . İSTANBUL
25 - 26 Kasım GELİŞTİRME 7 TBF İSTANBUL
25 - 26 Kasım FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE TBF İSTANBUL


* Yukarıdaki Faaliyet Programı 2017 yılında yapılması planlanan faaliyetlerdir. Değişiklik ve iptaller Federasyon takdirindedir.
** Kulüplerin iptal ve değişiklik taleplerine karşı, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun Talimat hükümlerini uygulama hakkı saklıdır